zamknij

Galeria

To tutaj wywalczono wolne soboty i niedziele. Jastrzębie uczciło 45. rocznicę Porozumienia Jastrzębskiego [GALERIA]

Dziś, 3 września, 45. rocznica podpisania Porozumienia Jastrzębskiego. Od rana w mieście odbywają się uroczystości z tej okazji. Było złożenie kwiatów na skwerze Porozumienia Jastrzębskiego, msza święta, a także uroczystość przy pomniku Porozumienia Jastrzębskiego przy KWK Zofiówka. Zobaczcie zdjęcia.

Autor: Kamil Budniok 2025-09-03
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.